E-mail: Heslo:
Nastartujte svůj web
pomocí registrace do katalogů

Jak funguje nabídka odkazů prostřednictvím projektu SEO Startér

Nabídněte svůj web ostatním

Abyste nemuseli složitě tápat a ručně vyhledávat weby, které mají o výměnu odkazů zájem, vznikla výměna odkazů na serveru SEO Startér. Předem je nutno předeslat, že se nejedná o nějakou automatickou lištu nebo něco podobného. Na svůj web nebudete muset instalovat žádný neprůhledný skript, který by měl výměnu odkazů zajišťovat.

Odkazy partnerských webů, které vás prostřednictvím výměny odkazů osloví, si budete sami ručně přidávat na své stránky. V současné době, kdy už většina webových správců používá redakční systémy, není problém odkazy přidávat a upravovat.

Jak postupovat?

Jednoduše svůj web zaregistrujete do systému SEO Startér a partneři už Vás budou kontaktovat sami.

Registrace se skládá pouze ze 2 kroků:

  1. založení účtu SEO Startér - vyplníte kontaktní údaje, na které Vám pak budou chodit nabídky na výměnu

  2. zadání dat webu - zadáte data svého webu (URL, HTML kódy odkazů, atd.)

Ve chvíli, kdy máte registraci za sebou je ještě nutné potvrdit e-mailovou adresu. I to je jednoduché. SEO Startér Vám zašle na zadanou e-mailovou adresu zprávu s odkazem, na který stačí kliknout. Tím si ověříme, že e-mailová adresa je funkční a Vaše.

Když už máte účet založen, můžete zadat libovolný počet svých webů...

 

Každý web se v systému výměny odkazů SEO Startér zobrazuje v takovémto formátu:

výměna odkazů - SEO Startér

Co všechno zadáváte u svého webu?

Asi nejdůležitější je správně zvolit kategorii, kam Váš web tématicky patří. Právě tam totiž budou hypotetičtí partneři Váš web hledat.

S tím souvisí i správná volba klíčových slov. Dle nich se totiž dají weby, prostřednictvím systému SEO Startér, vyhledávat.

Dále je samozřejmě nutné správně zadat URL adresu Vašeho webu (včetně protokolu http://) a adresu případné strany "Partneři", kam umisťujete odkazy partnerských webů.

Následně zvolíte místa, kam Váš web umožňuje vkládat odkazy partnerů. Můžete zaškrtnout 3 volby: strana "Partneři", homepage, všechny stránky webu (např. prostřednictvím zobrazení v patičce).

Důležité je též správně zadat HTML kód odkazů na Váš web. Tento kód budoucí partneři vloží na své stránky. Můžete zadat jeden textový odkaz a dva odkazy formou grafických bannerů.

Najděte si partnerské weby

Oslovte správce webů přímo prostřednictvím systému SEO Startér. Zvolte správnou kategorii nebo použijte vyhledávač klíčových slov. Ve výpisu webů pak stačí kliknout na tlačítko Nabídnout výměnu.

Následně zadáte kontaktní údaje a data svého webu. Pokud máte účet u webu SEO Startér, nebudete muset nic vyplňovat - systém použije Vaše nacionále a data Vašeho webu (v případě více vašich webů budete mít možnost si vybrat ten správný).

Po správném vyplnění formuláře jsou data odeslána správci partnerského webu prostřednictvím e-mailu. Je pouze na něm, zda nabídku přijme a dojde k vzájemné výměně odkazů.

Za zkoušku každopádně nic nedáte - služba výměny odkazů v projektu SEO Starter je zdarma.

 

 

Chcete se dozvědět více?


 
Zalinkujte si tento článek: Share

© 2014 SEO Startér      info@seo-starter.cz
 
TOPlist TOPlist